Hokej na lodzie

strona 1 / 12 | < pierwsza | poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | następna | ostatnia >
29.01 | I liga:

Wynik lepszy od gry Zagłębia

W zaległym spotkaniu pierwszej ligi hokeiści Zagłębia Sosnowiec pokonali SMS II PZHL Sosnowiec 5:1 (1:0, 1:1, 3:0). Wynik wbrew pozorom przez długi czas był niemal na styku, a decydująca o losach meczu okazała się ostatnia odsłona.

czytaj

18.01 | I liga:

Zabójcze 66 sekund Zagłębia

W rewanżowym meczu w Warszawie (w sobotę wygrana 8:2) nasi hokeiści odpalili w drugiej tercji. To właśnie w tej części spotkania zdobyli 2 bramki w ciągu raptem 66 sekund.

czytaj

17.01 | I liga:

Zagłębie również górą w Warszawie

W piątek w Sosnowcu koszykarze Zagłębia pokonali Legię Warszawa, a dziś nasi hokeiści rozprawili się z Legionistami w Warszawie. Podopieczni Mieczysława Nahuńko nie mieli litości dla rywala i wygrali 8:2.

czytaj

11.01 | I liga:

Festiwal strzelecki Zagłębia!

Nasi hokeiści drugi raz pokonali gdańskiego Stoczniowca, ponownie "rozstrzelali" rywala. Po wczorajszej wygranej 6:0, dziś Zagłębiacy poszli za ciosem i tym razem zdobyli aż 9 bramek!

czytaj

Pewne zwycięstwo, powrót Bernata

Dziś o 17:00 drugi mecz z gdańskim Stoczniowcem. Wczoraj sosnowiczanie pewnie pokonali rywala 6:0! W zespole Zagłębia zadebiutował Tobiasz Bernat, który w minionym tygodniu dołączył do drużyny.

czytaj

22.12 | I liga:

„Zabawa” i stracony punkt Zagłębia

W niedzielnym meczu Zagłębie Sosnowiec dopiero po dogrywce pokonało KTH Krynica 5:4. Mimo trzybramkowej przewagi sosnowiczanie w ostatniej odsłonie pozwolili rywalowi doprowadzić do wyrównania i zwycięzcę wyłonić musiał dodatkowy czas gry.

czytaj

21.12 | I liga:

Wygrana w tle latających pluszaków

Jedenaście minut pierwszej tercji musiało minąć zanim na tafli sosnowieckiego lodowiska znalazły się dziesiątki maskotek. Po bramce Andrzeja Stojka Zagłębie odrobiło jednobramkową stratę, dzięki czemu rozpoczęła się akcja „Teddy Bear Toss”.

czytaj

19.12 | I liga:

Wesprzyj szczytny cel na Zimowym

W najbliższy weekend hokeiści Zagłębia Sosnowiec rozegrają dwumecz z KTH Krynica. Przypomnijmy, że w sobotę przeprowadzona zostanie akcja „Teddy Bear Toss”.

czytaj

11.12 | I liga:

Zagłębie wygrywa i na misie się szykuje

W rozegranym awansem spotkaniu hokeiści Zagłębia Sosnowiec pokonali drużynę SMS II PZHL 5:2 i już szykują się do kolejnych spotkań, a 20 grudnia przygotują niespodziankę.

czytaj

07.12 | I liga:

Dogrywki Zagłębia w Nowym Targu

Nasi hokeiści w ten weekend gościli w Nowym Targu, gdzie dwukrotnie rozegrali mecz z tamtejszym Podhalem i dwukrotnie potrzebna była dogrywka, by rozstrzygnąć losy spotkania. W kolejny weekend Zagłębie podejmie na "Zimowym" SMS II.

czytaj

30.11 | I liga:

Zagłębie wyciąga wnioski i bierze rewanż

Po wczorajszej porażce dzisiaj hokeiści Zagłębia pokonali KS Toruń HSA takim samym stosunkiem bramkowym tj. 6:2 (3:0, 3:1, 0:1). - Zaletą trenera jest wyciąganie wniosków, więc musieliśmy je wyciągnąć na to wychodzi bardzo dobrze – mówił po meczu trener Zagłębia, Mieczysław Nahunko (galeria zdjęć z meczu już wkrótce).

czytaj

29.11 | I liga:

Lider wypunktował Zagłębie

Hokeiści Zagłębia podejmują w ten weekend lidera z Torunia. Niestety, w pierwszym - sobotnim - meczu przegrali 2:6. W niedzielę drugi mecz, początek o 17:00, oczywiście na Stadionie Zimowym.

czytaj

16.11 | I liga:

Druga pewna wygrana nad Legią

W drugim spotkaniu hokeiści Zagłębia Sosnowiec pewnie pokonali Legię Warszawa 9:2 (w sobotę 7:1). Sosnowiczanie podobnie jak w sobotnim meczu od pierwszej do ostatniej minuty kontrolowali wydarzenia.

czytaj

15.11 | I liga:

Zagłębie wypunktowało Legię

Hokeiści Zagłębia pewnie pokonali Legię Warszawa i umocnili się na pozycji wicelidera I ligi. Jutro o 17:00 rewanżowe spotkanie, oczywiście na Stadionie Zimowym w Sosnowcu.

czytaj

26.10 | I liga:

Zagłębie goniło wynik... nieskutecznie

Po wczorajszym zwycięstwie 6:4 w rewanżu sosnowiczanie musieli uznać wyższość gdańszczan. Tym razem Zagłębie pokazało duży charakter, gdyż przegrywając 0:4 doprowadziło do wyrównania, jednak ostatnie słowo należało do Stoczniowca.