Hokej na lodzie

strona 1 / 13 | < pierwsza | poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | następna | ostatnia >
22.03 | I liga:

Zebrane pod szatnią: "Osiągnęliśmy cel"

Przedstawiamy wypowiedzi hokeistów i trenerów Zagłębia po decydującym meczu z KS Toruń HSA. Sosnowiczanie wygrali 9:1, a całą rywalizację 3:1 i zapewnili sobie awans do PLH!

czytaj

Torunianie mieli strach w oczach!

Cóż to był za mecz! Po sobotnim spotkaniu wszyscy byli przekonani, że niedzielne będzie jeszcze bardziej zacięte, tymczasem sosnowiczanie zgnietli, zniszczyli i ośmieszyli torunian. Już przed drugą tercją w oczach rywali widać było strach.

czytaj

Zagłębie Sosnowiec awansowało do Ekstraligi!

To był niezwykły mecz i dominacja sosnowieckiego Zagłębia. Drużyna Mieczysława Nahunko rozgromiła KS Toruń HSA i awansowała do Ekstraligi. To powrót na najwyższy szczebel rozgrywkowy po 2 latach nieobecności.

czytaj

21.03 | I liga:

Niesamowite! Niesieni dopingiem wygrali!

Hokeiści Zagłębia niesieni dopingiem kompletu publiczności na Stadionie Zimowym wygrali po karnych z KS Toruń HSA 5:4. Bramkę na wagę dogrywki sosnowiczanie zdobyli na 9 sekund przed końcem!

czytaj

18.03 | I liga:

Zagłębiacy "huknęli" w torunian z niebieskiej

Hokeiści Zagłębia odpalili w Toruniu i to dosłownie! A wszystko za sprawą 19-letniego obrońcy Marcina Horzelskiego, który dwukrotnie "odpalił" bomby z niebieskiej, rozbujał Zagłębie i ułatwił grę.

czytaj

17.03 | I liga:

Zagłębiacy walkę o PLH zaczęli od porażki

W pierwszym meczu finału play-off w I lidze Zagłębie musiało uznać wyższość KS Toruń HSA. Długo utrzymywał się bezbramkowy remis, jednak w ostatnich sekunda drugiej tercji torunianie przełamali Zagłębiaków.

czytaj

15.03 | I liga:

Emocji nie brakowało. Zagłębie w finale!

Po emocjonującym widowisku i walce do ostatnich sekund drużyna Zagłębia Sosnowiec awansowała do finału play off pierwszej ligi pokonując Stoczniowiec Gdańsk 2:1 (0:0, 1:0, 1:1). Bramkę na wagę awansu w 48 minucie meczu zdobył Piotr Sarnik.

czytaj

11.03 | I liga:

Udany wyjazd, decydujące starcie w sobotę!

Zagłębie Sosnowiec pokonało w wyjazdowym pojedynku gdańskiego Stoczniowca 3:0. Drużyna Mieczysława Nahunko dzięki wygranej wyrównała stan rywalizacji (1:1), decydujący mecz odbędzie się w sobotę w Sosnowcu (początek pojedynku o godzinie 19:00). Serdecznie zapraszamy!

czytaj

08.03 | I liga:

Myślami przy Toruniu... bolesna wpadka

Nasi hokeiści chyba myślami byli już przy teoretycznym kolejnym rywalu w play-off, gdyż nikt nie przypuszczał, że przegrają ze Stoczniowcem. Tymczasem Gdańszczanie rozstrzelali Zagłębie, a mecz ustawili w 2 minuty.

czytaj

02.03 | I liga:

Wraca Sarnik, czas na play-off

Sosnowiczanie w niedzielę nie dali najmniejszych szans UKH Dębica wygrywając aż 12:2! W tym meczu zadebiutował były reprezentant Polski, Piotr Sarnik, który wzmocnił nasz klub przed play-off. Znamy ceny biletów na mecze ze Stoczniowcem!

czytaj

01.03 | I liga:

Pięć bramek w trzeciej tercji

W sobotnim meczu hokeiści Zagłębia Sosnowiec rozbili UKH Dębica 11:2. Wyrównany bój trwał do końca pierwszej tercji, następnie to Zagłębiacy zdominowali przebieg spotkania i skutecznie wypunktowali rywala.

czytaj

24.02 | I liga:

Priorytet to awans wywalczony na lodzie!

Zachęcamy do odwiedzin hokejowej strony Zagłębia i wywiadu z zarządem. Leszek Tokarz, Adam Lipka oraz Henryk Skwarek opowiadają o aktualnej sytuacji w klubie i przyszłości hokejowej drużyny walczącej o awans do ekstraligi. Rozmowa została podzielona na dwie części, obie podlinkowaliśmy pod zdjęciem.

czytaj

22.02 | I liga:

Emocji nie brakowało

Jedenaście bramek padło podczas dzisiejszego spotkania, w którym hokeiści sosnowieckiego Zagłębia pokonali KTH Krynica 7:4 (4:1, 2:0, 1:3). Dwie pierwsze tercje należały do naszych zawodników, w trzeciej „do głosu” doszli rywale.

czytaj

21.02 | I liga:

Z piekła do nieba

Drużyna Zagłębia Sosnowiec pokonała KTH Krynicę(5:3) w meczu 41 kolejki pierwszej ligi. Mimo słabszego początku nasi hokeiści doprowadzili do wyrównania, by chwilę później przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. W niedzielę rewanż - na Stadionie Zimowym - o 17:30.

czytaj

09.02 | I liga:

Fatalna skuteczność kluczem porażki

PPWSZ Podhale Nowy Targ w niedzielę górą. W rewanżowym pojedynku górale pokonali Zagłębie Sosnowiec 4:2. Nasi hokeiści po dobrym sobotnim meczu zagrali zdecydowanie słabiej, czym zadziwili kibiców, którzy obejrzeli w weekend dwie różne drużyny.