Hokej na lodzie

strona 1 / 74 | < pierwsza | poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | następna | ostatnia >
20.10 | I liga:

Sobotnie strzelanie, niedzielne obijanie

Hokeiści Zagłębia wygrali dwa weekendowe mecze, jednak w niedzielę przełamali zespół z Dębicy dopiero po dogrywce. Dzień wcześniej sosnowiczanie rozstrzelali rywala, a w trzeciej tercji wręcz rzucili na deski.

czytaj

13.10 | I liga:

Udany rewanż Zagłębia

W drugim meczu z SMS II PZHL hokeiści Zagłębia skutecznie zrewanżowali się za sobotnią porażkę. Tym razem podopieczni Mieczysława Nahunko wygrali 5:1.

czytaj

11.10 | I liga:

Fatalny początek i porażka Zagłębia

Hokeiści Zagłębia fatalnie weszli w mecz z SMS II PZHL i już na początku pierwszej kwarty przegrywali 0:3. Ostatecznie nie zdołali odwrócić losów spotkania i musieli pogodzić się z porażką. Rewanż jutro o 20:00.

czytaj

05.10 | I liga:

Drugie zwycięstwo Zagłębia

Hokeiści Zagłębia ponownie pokonali SMS I, tym razem podopieczni Mieczysława Nahunko przegrywali 1:2, jednak w trzeciej tercji podkręcili tempo i zaczęli trafiać.

czytaj

04.10 | I liga:

Hokeiści Zagłębia wypunktowali SMS

Podopieczni Mieczysława Nahunko wygrali pierwsze spotkanie przed własną publicznością. HK Zagłębie pokonał SMS I PZHL Sosnowiec 4:1, dwie bramki zdobył Łukasz Rutkowski.

czytaj

03.10 | I liga:

Hokej wraca na "Zimowy"

W najbliższą sobotę i niedzielę hokeiści Zagłębia rozegrają 2 spotkania w ramach rozgrywek I ligi. Po rocznej przerwie seniorskie rozgrywki wracają na Stadion Zimowy.

czytaj

28.09 | I liga:

Zabrakło szczęścia, ale punkt jest

W drugim meczu rozegranym w Toruniu hokeiści Zagłębia przegrali po dogrywce i po weekendzie, podczas którego 2-krotnie zmierzyli się z Nestą, wracają do domu z dorobkiem 4 punktów.

czytaj

27.09 | I liga:

Nerwowa końcówka Zagłębia

Nasi hokeiści odnieśli pierwsze zwycięstwo w I lidze. Zagłębiacy pokonali Nesta Toruń 5:4. W końcówce rywale wycofali bramkarza, jednak nie zdołali odwrócić losów spotkania.

czytaj

10.09 | I liga:

Na początek porażka 0:4, będą wzmocnienia

Hokeiści Zagłębia Sosnowiec przegrali pierwszy mecz kontrolny przed sezonem 2014/15. Pierwszy sparing z Polonią Bytom (0:4) przyciągnął na trybuny ponad 300 kibiców, którzy mogli zobaczyć tworzony zespół przez trenerów Mieczysława Nahuńko i Jerzego Pawłowskiego.

czytaj

09.09 | I liga:

Hokeiści wracają do akcji - sparing z Polonią

HK Zagłębie Sosnowiec już dziś(9 września) podejmie o 19:00 Polonię Bytom. Będzie to pierwszy mecz kontrolny po rocznej przerwie, gdy zapadła decyzja o wycofaniu klubu z rozgrywek.