22:29, 17.05.2015
Stanek

Robert Stanek: Taka jest piłka

Los zabrał to, co dał wcześniej. Piłkarze Zagłębia Sosnowiec w kilku poprzednich spotkaniach zdobywali bramki w końcówkach. Tym razem stracili gola w doliczonym czasie gry, a wraz z nim cenne dwa punkty.

Pomeczowy komentarz trenera Zagłębia Sosnowiec, Roberta Stanka:

zaglebie_sosnowiecFajnie weszliśmy w mecz. Na początku meczu stworzyliśmy dwie sytuacje bramkowe, nie udało się strzelić. Chwilę później trafiliśmy na 1:0. Wisła Puławy to drużyna poukładana i nie przez przypadek zdobyła tyle punktów. Przejęli trochę inicjatywę, ale nic z tego nie wynikało i nie mieli żadnych okazji bramkowych. Zaczynamy drugą połowę, wszystko jest pod kontrolą, wchodzi Łukasz Tumicz – ma sytuację, nie strzela. Pod koniec piłka zagrana do boku… nie wiem dlaczego nasz zawodnik nie zrobił wybloku na dośrodkowanie. Najniższy zawodnik na boisku wyskoczył i strzelił bramkę. Taka jest piłka, my tak samo strzeliliśmy gola kiedyś w 92. minucie, teraz straciliśmy. Mamy jeden punkt i walczymy dalej. Chciałem jeszcze podziękować swoim zawodnikom, całej drużynie, bo wyszli na ten mecz bardzo kreatywnie i z determinacją.