11:06, 13.01.2017
reczna

Pierwsze kontrolne wygrane Zagłębia

Piłkarze ręczni Zagłębia Sosnowiec na początku roku wygrali sparing w Imielinie 29:14. Był to pierwszy sprawdzian naszych Szczypiornistów przed startem rozgrywek III ligi. W minioną środę doszło do rewanżu w Sosnowcu.

Zagłębiacy tym razem ponownie okazali się lepsi wygrywając aż 39:21! Ciekawostką jest informacja, iż w hali MOSiR Zagórze mecz „ręcznych” oglądało aż 115 widzów! Trenerzy Grzegorz Mentel i Radosław Mikołajek odbudowują drużynę, która jeszcze nie tak dawno grała w I lidze. W ostatnim roku skupili się na szkoleniu dzieci i młodzieży, a w nowy sezonie wystartują w III lidze. Zagłębie będzie oparte na wychowankach klubu i sosnowieckiego Szczypiorniaka, wspartego przez sztab szkoleniowy.

Piłkarzy ręcznych w akcji można zobaczyć już dziś (piątek 13 stycznia) o godz. 18:30. Zagłębie zmierzy się z II-ligowym MUKS-em Siódemka Mysłowice.

Zagłębie Sosnowiec – Imielin 39:21

Zagłębie: Milik, Kowalczyk, Tomkiewicz – Bąk 9, Mentel 6, Postawa 4, Popczyk 4, Solecki 3, Śwircz 2, Kijowski 2, Krzepkowski 2, Makuch 2, Świercz 1, Kolano 1, Gałęziowski 1, Kopczyński 1, Mikołajek 1, Modny, Dryka, Kosmala, Bujoczek, Piętka, Jeziorny.

Dodaj Komentarz