07:20, 27.01.2014
MAW_6105

Piłka ręczna: Dwie porażki, jedno zwycięstwo

Autor: sportowezaglebie.pl

Ponownie tylko VIRET CMC Zawiercie odnotował zwycięstwo w miniony weekend. Wicelider I ligi rozprawił się z Anilana PŁ UŁ Łódź.

SPR Olkusz – SPR Pogoń Baltica Szczecin 22:35 (10:17)

Olkuszanki odbiły się od ściany i wysoko przegrały z rywalkami ze Szczecina. Już przed przerwą wiadomo było, że nasze zawodniczki nie mogą liczyć na cud.

SPR Olkusz: Hoffman, Staś – Wcześniak 5, Wicik 5, Marszałek 4, Przytuła 3, Sikorska 3, Pastwa 2, Cwalina, Rzeszutek, Fierka, Basiak, Postołek.

Kary: 2 min.

MKS Kalisz – Zagłębie Sosnowiec 28:18 (14:8)

Podobnie jak w Olkuszu wyglądał mecz Zagłębia w Kaliszu. Miejscowi szczypiorniści pewnie wypunktowali beniaminka I ligi i ostatecznie wygrali z aż 10 punktową przewagą.

Zagłębie: Wnuk, Nakwaski, Opoka – Kulka 8, Strużyna 4, Fidyt 3, Szeląg 1, Kalisz 1, Kozłowski 1, Bąk, Sieczka, Mentel, Jankowski, Maj.

Kary: 8 min.

Anilana PŁ UŁ Łódź  – Viret CMC Zawiercie  28:34 (17:12)

Teoretycznie łodzianie nie mieli najmniejszych szans w starciu z Viretem, jednak w w drugiej połowie doprowadzili do remisu 21:21! Na szczęście zawiercianie w odpowiednim momencie podkręcili tempo i zasłużenie wygrali.

Viret CMC Zawiercie: Kot – Kowalski 8, Makaruk 7, Pakulski 6, Sergiusz 6, Komalski 3, Biernacki 2, Kapral 1, Kąpa 1, Kijowski, Zagała.

Kary: 12 min.