10:58, 10.12.2014
kroczyce_2

Reprezentacja trenowała w Kroczycach

Kroczyce były bazą przygotowawczą dla czterech kadr wojewódzkich z rocznika 1999 w piłce ręcznej mężczyzn. Konsultacje, w których uczestniczyło blisko 60 młodych, szczypiornistów, odbyły się w listopadzie.

 

- Szczypiorniści zostali podzieleni na dwa segmenty. Pierwsze dwa dni trenowaliśmy w systemie „każdy z każdym”, zaś na zakończenie odbyliśmy wewnętrzne gierki. Podczas zajęć skupialiśmy się głównie na technice indywidualnej, jednak nie zapominaliśmy także o taktyce – podkreśla szkoleniowiec kadry Śląska Igor Zagała, który na co dzień broni barw Viretu CMC Zawiercie.

Kadra Województwa Śląskiego we wspominanych meczach dwukrotnie zwyciężyła (z woj. świętokrzyskim 27-24 oraz woj. podkarpackim 35-15) oraz zanotowała nieznaczną porażkę z przedstawicielami Małopolski (22-23).

W sobotę adepci piłki ręcznej dopingowali również drużyny Viretu CMC oraz Czuwaju Przemyśl podczas meczu 10. kolejki I ligi mężczyzn. Górą okazali się „Harcerze”, którzy z odległego wyjazdu wrócili z wygraną za przysłowiowe cztery punkty.

Dodaj Komentarz