15:30, 6.08.2015
MAW_0069

Sparingowe granie [WYNIKI]

Okres przygotowawczy wiąże się m.in. ze sparingami, a tych z każdym dniem będzie przybywać. W rozwinięciu przedstawiamy wyniki rozegranych już gier kontrolnych. Prosimy o nadsyłanie rezultatów meczów, do których nie udało nam się dotrzeć.

Kontakt: sportowezaglebie@gmail.com 

 

pilka-select-jedna

 

WYNIKI SPARINGÓW:

 

EKSTRALIGA KOBIET:

Czarni Sosnowiec 10:1 1 FC Katowice

Czarni Sosnowiec 4:3 Mitech Żywiec

Czarni Sosnowiec 2:0 Mitech Żywiec

Czarni Sosnowiec 4:1 AZS UJ Kraków

 

IV I V LIGA:

MKS Poręba 1:4 Łazowianka Łazy

Unia Strzemieszyce 4:0 AKS Niwka Sosnowiec

Warta Zawiercie 3:1 Rozwój II Katowice

Unia Ząbkowice 2:1 Gwarek Ornontowice

Górnik Piaski 4:1 Łazowianka Łazy

Górnik 09 Mysłowice 2:4 RKS Grodziec

Tęcza Błędów 1:3 Ruch Radzionków

Niwy Brudzowice 0:4 Przemsza Siewierz

Górnik Wojkowice 3:2 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza

Szczakowianka Jaworzno 1:1 Warta Zawiercie

KS Olkusz 2:3 Unia Ząbkowice

Pogoń Imielin 0:1 Sarmacja Będzin

RKS Grodziec : Zagłębiak Dąbrowa Górnicza (odwołany)

Górnik Piaski 7:3 Unia Strzemieszyce

Tęcza Błędów 6:1 Górnik Wojkowice

GKS II Tychy 1:0 Unia Strzemieszyce

Przemsza Siewierz 2:2 Rozwój II Katowice

Unia Strzemieszyce 1:2 MKS Sławków

MKS Myszków 3:0 Warta Zawiercie

Cyklon Rogoźnik 2:2 Górnik Wojkowice

Sparta Katowice 0:3 Łazowianka Łazy

Unia Kosztowy 4:0 Górnik Piaski

Zagłębiak Dąbrowa Górnicza : Krupiński Suszec (odwołany)

Sarmacja Będzin 2:0 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza

Sarmacja Będzin : Krupiński Suszec (odwołany)

AKS Mikołów 0:2 Przemsza Siewierz

Błękitni Sarnów 3:1 Tęcza Błędów

RKS Grodziec 5:0 Unia Bieruń Stary

Unia Ząbkowice 1:2 Iskra Pszczyna

AKS Mikołów 7:1 Cyklon Rogoźnik

Sparta Katowice 1:4 Górnik Wojkowice

RKS Grodziec 1:6 Soła Oświęcim

Warta Zawiercie 0:4 Sarmacja Będzin

Jedność 32 Przyszowice 3:3 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza

Skra Częstochowa 1:0 Unia Ząbkowice

Podlesianka Katowice 0:5 Przemsza Siewierz

Przemsza Okradzionów 1:4 Tęcza Błędów

Górnik Piaski 4:0 Górnik II Piaski

LZS Mrzygłód 2:3 Łazowianka Łazy

Cyklon Rogoźnik 4:1 Iskra Psary

Tęcza Błędów : Górnik Piaski (odwołany)

GKS II Katowice 1:3 RKS Grodziec

MKS Myszków 3:5 Unia Ząbkowice

Hetman Włoszczowa 0:3 Warta Zawiercie

Sarmacja Będzin 1:2 Unia Strzemieszyce

Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 1:3 Przemsza Siewierz 

Cyklon Rogoźnik 4:3 Niwy Brudzowice

Zagłębie Sosnowiec 6:0 RKS Grodziec

Sarmacja Będzin 0:1 Iskra Pszczyna

Polonia Poraj 6:0 Warta Zawiercie

 

A I B KLASA:

Górnik Sosnowiec 10:0 Górnik II Piaski

Jedność Strzyżowice 1:1 Górnik Wojkowice

Strażak Nowa Wieś 4:2 KS Góra Siewierska

MKS Poręba 1:4 Łazowianka Łazy

ZEW Kazimierz 1:1 KS Juliusz

KS Góra Siewierska 1:1 Strażak Nowa Wieś

Iskra Psary 0:4 Ostoja Żelisławice

Źródło Kromołów 2:2 Gwiazda Chudów

MKS Poręba 3:1 Olimpia Włodowice

Skalniak Kroczyce 3:6 LZS Mrzygłód

Bolesław Bukowno 5:4 SSZ Ujejsce

Jedność Strzyżowice 3:2 Tęcza Zendek

Przemsza Okradzionów 1:0 MKS Sławków

Wyzwolenie Chorzów 6:0 CKS Czeladź

Błękitni Sarnów 3:2 SKS Łagisza

Niwy Brudzowice 0:4 Przemsza Siewierz

Górnik Wojkowice 3:2 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza

AKS Niwka Sosnowiec 1:0 Górnik II Piaski

KS Mydlice 0:2 Ostoja Żelisławice

SKS Łagisza 2:0 Górnik Sosnowiec

Orzeł Dąbie 2:3 Zagłębiak Tucznawa

Górnik Sosnowiec 4:2 Iskra Psary

Nadzieja Bytom 1:1 KS Mydlice

Unia Strzemieszyce 1:2 MKS Sławków

Cyklon Rogoźnik 2:2 Górnik Wojkowice

Ospel Wierbka 2:2 MKS Poręba

Skalniak Kroczyce 8:1 KS Giebło

Zagórzanka Zagórze 12:3 MKS Ujejsce

Niwy Brudzowice 1:0 UKS Szopienice (grano 45 minut)

Niwy Brudzowice 2:1 Piast Ożarowice (grano 45 minut)

CKS Czeladź 1:5 Orzeł Biały Brzeziny Śląskie

Błękitni Sarnów 3:1 Tęcza Błędów

Piliczanka II Pilica 4:0 Olimpia Włodowice

MKS Sławków 1:4 Spójnia Osiek

Niwy Brudzowice 6:2 Andaluzja Brzozowice

CKS Czeladź 5:3 Górnik Bobrowniki

Przemsza Okradzionów 1:4 Tęcza Błędów

Górnik Piaski 4:0 Górnik II Piaski

Andaluzja Brzozowice 9:1 Orzeł Dąbie

MKS Ujejsce 4:3 Śląsk Świętochłowice

Cyklon Rogoźnik 4:1 Iskra Psary

MKS Sławków 8:5 Przemsza Okradzionów

MK Górnik Katowice 0:1 CKS Czeladź

Błękitni Sarnów 1:2 Górnik Wojkowice

Victoria Katowice 4:4 ZEW Kazimierz

Górnik 09 Mysłowice 4:0 Orzeł Dąbie

Cyklon Rogoźnik 4:3 Niwy Brudzowice

Przebój Wolbrom 5:1 Górnik Sosnowiec

MKS Ujejsce 1:0 ZEW Kazimierz

 

Dodaj Komentarz