20:55, 12.12.2013
viret-grupowe

Szlagier w Zawierciu na zakończenie roku

Autor: sportowezaglebie.pl

Przed nami ostatnia w tym roku kolejka I ligi piłkarzy ręcznych. W Zawierciu emocje są gwarantowane, gdyż lider tabeli zagra w wiceliderem! Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców do wsparcia Viretu w sobotnim meczu.Obecnie Viret plasuje się na drugiej pozycji w ligowej tabeli, a do lidera – Śląska Wrocław – traci dwa punkty, gdyż ma na swoim koncie jedną porażkę, a wrocławianie są jak do tej pory jedyną niepokonaną drużyną w I lidze grupie B.

Może się to zmienić już w sobotę, gdyż właśnie wtedy w Zawierciu obie drużyny zmierzą się ze sobą. W tym pojedynku trudno jednoznacznie wskazać faworyta, lecz po stronie Viretu będzie bardzo ważny atut, a mianowicie kibice! W obecnych rozgrywkach zawiercianie jeszcze nie zaznali goryczy porażki we własnej hali.

- Mecz ze Śląskiem będzie ciężkim wyzwaniem dla nas, ale to my gramy u siebie i łatwo nie oddamy niezdobytej twierdzy przy Blanowskiej. Na pewno jesteśmy w stanie wygrać ten mecz. Cały tydzień pracujemy konkretnie pod Śląsk. Trener pokazał co mamy grać. Zostało nam tylko dobrze to wykonać i być liderem po pierwszej rundzie. Liczymy bardzo na duża frekwencję kibiców na meczu. Oby hala była wypełniona do ostatniego miejsca. Pomogło by to nam bardzo. Myślę, że będzie dobre pierdol…cie z „piątki” i Śląsk będzie bał się od samego wejścia na halę – przyznał Damian Kapral.Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na ten szlagierowy pojedynek! Zostanie on rozegrany w sobotę 14 grudnia, a rozpocznie się o godzinie 18. Mecz odbędzie się w hali OSiR przy ulicy Blanowskiej 40.

W najbliższej, czyli 14. kolejce Zagłębie Sosnowiec zagra na wyjeździe z KSSPR Końskie.

Piłkarze ręczni wznowią ligowe zmagania 18 stycznia 2014 roku.

Dodaj Komentarz