20:00, 7.06.2015
maw_6440

Wszystko wyjaśni się w Błędowie

O tym, kto awansuje do IV ligi dowiemy się dopiero 20 czerwca. W 28. kolejce pretendenci do awansu wygrali swoje spotkania i umocnili się na czołowych pozycjach w tabeli.

 

slaski-zwiazek-pilki-noznejW czwartek Tęcza Błędów rozgromiła MKS Sławków 6:0, natomiast w niedzielę Przemsza Siewierz pokonała Odrę Miasteczko Śląskie 3:0. Obie ekipy po 28 seriach spotkań mają po 68 punktów i to, co wydarzy się za tydzień, w 29. kolejce, w której Tęcza zagra na wyjeździe z drugim zespołem Polonii Bytom, a Przemsza podejmie przed własną publicznością Orła Białego Brzeziny Śląskie, jeszcze niczego nam nie wyjaśni.

TABELA I WYNIKI V LIGI IV GRUPY KATOWICKIEJ

W 28. serii gier czwarte zwycięstwo z rzędu odniósł Zagłębiak Dąbrowa Górnicza, który w derbach miasta pokonał walczącego o utrzymanie Pioniera Ujejsce 2:1. Komplet punktów walkowerem otrzymali piłkarze Warty Zawiercie. Ich rywale, zawodnicy ŁKS-u Łagiewniki, nie przyjechali na mecz.

TABELA I WYNIKI V LIGI I GRUPY KATOWICKIEJ

W grupie I bez niespodzianki. AKS Niwka Sosnowiec uległ rezerwom katowickiego Rozwoju 0:6, przybliżając się do przyszłorocznych występów w zagłębiowskiej A klasie.

Dodaj Komentarz