14:00, 13.03.2016
sparing

Zimowe granie [WYNIKI SPARINGÓW]

Wyniki sparingów:

Podlesianka Katowice – Przemsza Siewierz 3:5
Górnik Piaski – Sparta Katowice 2:0
Sarmacja Będzin – Sparta Lubliniec 5:1
Unia Strzemieszyce – Błękitni Sarnów 4:0
Cyklon Rogoźnik – KS Piekary Śląskie 5:0
SKS Łagisza – MKS Sławków 4:1
Górnik Bobrowniki Śląskie – Niwy Brudzowice 3:4
CKS Czeladź – Spójnia Landek 1:2
Przemsza Okradzionów – KS Mydlice 11:2
Strażak Nowa Wieś – Piast Ożarowice 2:4
KS Giebło – Zagłębiak Tucznawa 4:2
Górnik II Piaski – Podiesianka II Katowice 1:8
Sparta Szczekociny – Skalniak Kroczyce 4:3
Urania Ruda Śląska – Przemsza Siewierz 0:1
Górnik Piaski – Niwy Brudzowice 0:2
MKS Myszków – Ostoja Żelisławice 6:0

Zagłębie Sosnowiec (juniorzy) – Sarmacja Będzin 2:4
RKS Grodziec – Zameczek Czernica 3:0
Górnik Piaski – LZS Piotrówka 0:2
Unia Bieruń Stary – Przemsza Siewierz 0:4
Spójnia Osiek – Unia Strzemieszyce 3:5
Warta Zawiercie – Pilica Koniecpol 8:0
SKS Łagisza – Cyklon Rogoźnik 2:6
Sparta Katowice – CKS Czeladź 2:2
Piast Ożarowice – Niwy Brudzowice 1:6
MKS Myszków – MKS Poręba 3:1
Górnik 09 Mysłowice – MKS Sławków 6:3
AKS Niwka (juniorzy) – Jedność Strzyżowice 0:2
Przemsza Okradzionów – KS Wysoka 12:0
ZEW Sosnowiec – Bolesław Bukowno 4:4
Zagłębiak Tucznawa – Górnik Sosnowiec 5:8
KS Mydlice – Orzeł Dąbie 4:5
Raków Częstochowa (juniorzy) – Łazowianka Łazy 2:0
MK Górnik Katowice – Błękitni Sarnów 1:1
FC Katowice – Iskra Psary 1:1

Pogoń Imielin – Przemsza Siewierz 1:4
KP Katowice – ZEW Kazimierz 2:4
Kolejarz 24 Katowice – Błękitni Sarnów 2:4

LKS Szaflary – RKS Grodziec 2:3
LZS Piotrówka – Sarmacja Będzin 2:2
Górnik Piaski – Unia Strzemieszyce 4:0
Zieloni Żarki – Warta Zawiercie 1:4
Tęcza Błędów – Unia Kosztowy 2:4
MK Górnik Katowice – Cyklon Rogoźnik 7:3
SKS Łagisza – Przemsza Siewierz 2:1
Piliczanka Pilica – Łazowianka Łazy 2:1
Kolejarz 24 Katowice – Błękitni Sarnów 2:5
Źródło Kromołów – Jedność Strzyżowice 4;0
GKS Katowice (juniorzy) – CKS Czeladź 0:5
ZEW Kazimierz – Prądnik Sułoszowa 7:1
SSZ Ujejsce – Strażak Nowa Wieś 5:1
MKS Poręba – Ospel Wierbka 5:3
Skalniak Kroczyce – Silesia Miechowice 2:0
Przemsza Okradzionów – Leśnik Gorenice 2:1
KS Góra Siewierska – Orzeł Dąbie 1:5
Zagłębiak Tucznawa – Błysk Zederman 3:4
Sparta II Katowice – MKS Sławków 0:5
Górnik II Piaski – Promień Strzemieszyce Małe 0:8

Zagłębie Sosnowiec – Górnik Piaski 8:0
Sarmacja Będzin – Błękitni Sarnów 10:0
Rozwój II Katowice – Warta Zawiercie 2:3
Tęcza Błędów – Centuria Chechło 7:0
Sparta Katowice – Niwy Brudzowice 3:1 (grano 45 minut)
Niwy Brudzowice – Przyszłość Nowe Chechło 5:0 (grano 45 minut)
Zagłębie Sosnowiec (juniorzy) – Górnik Wojkowice 1:2
MKS Poręba – Korona Rokitno Szlacheckie 10:0
ZEW Kazimierz – Iskra Psary 1:2
Górnik II Piaski – Unia Ząbkowice (juniorzy) 9:1

Górnik Piaski – Unia Bieruń Stary 3:1
GKS II Tychy (wzmocniony) – RKS Grodziec 2:2
Warta Zawiercie – MKS Myszków 5:4
Tęcza Błędów – Ruch Radzionków 0:3
AKS Niwka (juniorzy) – Niwy Brudzowice  0:12
Unia Strzemieszyce – Bolesław Bukowno 5:1
LZS Mrzygłód – Łazowianka Łazy 1:1
Górnik Wojkowice – Cyklon Rogoźnik 6:0
CKS Czeladź – Górnik Wesoła 6:2
MKS Sławków – IKS Olkusz 2:0
ZEW Kazimierz – Przemsza Okradzionów 4:2
Przyszłość Nowe Chechło – Górnik Sosnowiec 1:4
KS Mydlice – Błękitni Sarnów 1:2
Nadzieja Bytom – Iskra Psary 1:3
Źródło Kromołów – KS Giebło 4:0
MKS Poręba – Korona Rokitno Szlacheckie 10:0
Zagłębiak Tucznawa – KS Wysoka 2:0
SSZ Ujejsce – Zagórzanka Zagórze 2:12

Sarmacja Będzin – ŁTS Łabędy 3:0
Unia Kosztowy – Przemsza Siewierz 0:6
Górnik Piaski – RKS Grodziec 0:4
Tęcza Błędów – Przyszłość Nowe Chechło 2:1
Gwarek Ornotowice – Sarmacja Będzin 0:1
Górnik Piaski – Unia Kosztowy 2:1
Unia Strzemieszyce – Przemsza Siewierz 0:4
Warta Zawiercie – Moravia Morawica 1:0
Niwy Brudzowice – Łazowianka Łazy 3:1
Czarni Sucha Góra – Cyklon Rogoźnik 5:1
Tęcza Błędów – MKS Trzebinia-Siersza 1:1
CKS Czeladź – Błękitni Sarnów 2:2
Górnik Wojkowice – Błysk Zederman 8:0
Przemsza Okradzionów – Unia Jaroszowiec 5:2
SKS Łagisza – Orzeł Biały Brzeziny Śląskie 2:1
Skalniak Kroczyce – KS Giebło 6:4
Zagłębie Sosnowiec (juniorzy) – MKS Sławków 4:0

Ciężkowianka Jaworzno – Górnik Sosnowiec 3:5
Źródło Kromołów – Strażak Przybysławice 3:5
Górnik Piaski – Strażak Nowa Wieś 5:3
KS Mydlice – ZEW Kazimierz 1:3
SSZ Ujejsce – IKS Olkusz 3:2
Orkan Dąbrówka Wielka – Orzeł Dąbie 3:5
Zagłębiak Tucznawa – Korona Rokitno Szlacheckie 7:1
Jedność Strzyżowice – KS Góra Siewierska 12:0

Sarmacja Będzin – Iskra Klecza Dolna 4:2
Górnik Piaski – Tęcza Błędów 1:0

Szczakowianka Jaworzno – RKS Grodziec 0:2
Warta Zawiercie – Polonia Poraj 3:3
Victoria Katowice – ZEW Kazimierz 1:5
ZEW Kazimierz – Janina II Libiąż 3:1

Szombierki Bytom – Sarmacja Będzin 2:0
Górnik Piaski – Warta Zawiercie 3:3
Tęcza Błędów – Zgoda Byczyna 3:3
Sparta Siedlec Duży – Niwy Brudzowice 3:5
Unia Strzemieszyce – KS Giebło 2:0
Pogoń Nowy Bytom – Przemsza Siewierz 1:3
Cyklon Rogoźnik – Drama Zbrosławice 1:4
AKS Niwka Sosnowiec – MKS Myszków 0:6
Górnik Wojkowice – Czarni Kozłowa Góra 7:4
CKS Czeladź – Unia Sędziszów 2:1
SKS Łagisza – Błękitni Sarnów 0:3
Przemsza Okradzionów – MKS Sławków 1:3
ZEW Kazimierz – Prądnik Sułoszowa 8:2
MKS Poręba – Łazowianka Łazy 3:1
Górnik II Piaski – Iskra Psary 3:4
Andaluzja Brzozowice – Orzeł Dąbie 2:2
Wielmożanka Wielmoże – Górnik Sosnowiec 2:7
AKS Niwka Sosnowiec (juniorzy) – ZEW Kazimierz 1:0

Ruch II Chorzów – Przemsza Siewierz 1:2
Sarmacja Będzin – OKS Olesno 0:1
Górnik Piaski – Cyklon Rogoźnik 2:2
Tęcza Błędów – Przemsza Okradzionów 1:1
Sparta Katowice – RKS Grodziec 1:4
Warta Zawiercie – Piliczanka Pilica 5:2
Unia Strzemieszyce – Victoria Jaworzno 7:0
MKS Myszków – Niwy Brudzowice 2:0
SKS Łagisza – Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 1:1
CKS Czeladź – Unia Kosztowy 0:5
Sarmacja Będzin (juniorzy) – Błękitni Sarnów 0:4
MKS Poręba – Olimpia Włodowice 9:2
KS Mydlice – MKS Sławków 0:4
Górnik II Piaski – AKS Niwka Sosnowiec 2:6
ZEW Kazimierz Sosnowiec – Promień Strzemieszyce Małe 1:1
SSZ Ujejsce – Laskowianka Laski 7:0

Podbeskidzie II Bielsko-Biała – RKS Grodziec 4:5
Ruch Chorzów (juniorzy) – Przemsza Siewierz 0:7
Górnik Piaski – CKS Czeladź 5:1
Unia Strzemieszyce – MKS Sławków 8:1
SKS Łagisza – Stal Zabrze 0:1
ZEW Kazimierz – Górnik II Piaski 1:1
AF MUKP Silent – Przemsza Okradzionów 4:1
Niwy Brudzowice – Sparta Katowice 5:0
Promień Strzemieszyce Małe – Błękitni Sarnów 4:4
SSZ Ujejsce – Korona Lgota 10:5

Górnik Piaski – AF MUKP Silent 1:0
CKS Czeladź – RKS Grodziec 2:3
Unia Strzemieszyce – Promień Strzemieszyce Małe 6:0
SSZ Ujejsce – Błysk Zederman 4:3
SSZ Ujejsce – KS Wysoka 4:2

Dodaj Komentarz